Od 18 let

Následující stránky jsou určeny pouze pro dospělé. Vstupem na stránky potvrzujete, že je vám nejméně 18 let.

Sexuální hračky

Zpravodaj

Sexuální hračky 

Máme vše, co dělá ženy a muže šťastnými: silné vibrátory, nejlepší anální kuličky, stimulátory prostaty, mimořádná dilda, malé, ale i obrovské anální kolíky a nejnovější generaci masturbátorů.

12
na stránku
Zobrazit 1 - 12 z 62 položek
Zobrazit 1 - 12 z 62 položek

Mezinejčastěji prodávané erotické hračky patří:

1. Vibrátory: Jedná se pravděpodobně o nejčastěji prodávané erotické hračky, protože je lze použít jak pro ženy, tak pro muže a nabízejí různé funkce, například různé rychlosti a vibrace.

2. Dilda: Tyto vibrátory používají jak ženy, tak muži a jsou k dispozici v různých velikostech a tvarech. Mohou být manuální nebo elektrické.

3. Anální hračky: Tyto hračky jsou oblíbené u lidí, kteří mají rádi anální sex, a mohou mít podobu dild, kolíků nebo masážních pomůcek na prostatu.

4. Kegelovy koule: Jsou oblíbené zejména u žen, protože pomáhají posilovat svaly pánevního dna a zvyšují sexuální citlivost.

5. Masturbátory: Jsou oblíbené zejména u mužů, protože poskytují realistickou simulaci vagíny nebo úst a usnadňují masturbaci.

 

Pokud jde o nejlepší erotické hračky pro muže, nejprve je třeba překonat to, co vás dosud od používání erotických hraček pro muže - samotné nebo s partnerkou - zdržovalo: lehce puritánský pocit studu z masturbace, potíže s čištěním, skutečnost, že nejlepší erotické hračky pro muže tak trochu vypadají jako mimozemské přírůstky.

Kdo potřebuje silikon, když má ruce? Tvrdší, silnější a životem potvrzující orgasmus zní dobře, ale kolik prostoru pro zlepšení je ve skutečnosti v masážním přístroji na prostatu nebo masturbátoru pro muže? Docela dost.

Sexuální hračky dokážou věci, které vy ani váš partner nedokážete, bez ohledu na to, jak jste talentovaní. Navíc kvůli lidské anatomii budete jen těžko stimulovat prostatu, známou také jako mužský bod G, a zároveň pracovat na přední straně. K tomu slouží vibrátory, masážní přístroje na prostatu a anální kolíky.

Ale to už jsme se posunuli dál. I když nejste připraveni prozkoumat svůj zadeček sami, existuje spousta erotických hraček, které vaši masturbační hru posunou z dobré na skvělou! Některé z těchto hraček se skvěle hodí i pro použití s partnerem. Nebo také ne! Až budete příště potřebovat trochu sebelásky, dopřejte svým rukám odpočinek a svému tělu zcela nové silikonové pocity. Je čas udělat si ze sexu se sebou něco nového a možná i trochu divného. Zde jsou ty nejlepší erotické hračky pro muže.

Různé typy erotických hraček pro muže

Existuje tolik různých kategorií erotických hraček, že může být těžké udržet si přehled. Níže uvádíme přehled hlavních typů erotických hraček pro muže.

Hladítka:

Tyto hračky, známé také jako masturbátory, návleky nebo "kapesní kundičky", jsou často trubicové a jsou navrženy tak, aby obepínaly váš penis a poskytovaly vám 360stupňové potěšení. Některé strokery vibrují, zahřívají se nebo mají jiné příjemné funkce, zatímco jiné jsou určeny pouze k tomu, abyste si je namazali a rukou přejížděli po hřídeli stejně jako rukou.

Vibrátory na penis:

Navzdory všeobecnému přesvědčení to nejsou jen ženy, kdo si v ložnici užívá vibrace. Některé z těchto vibrátorů jsou navrženy tak, aby obepínaly celý hřídel, zatímco jiné se zaměřují na konkrétní oblasti, například na uzdičku. Na penisu můžete používat i vibrátory, které nejsou speciálně navrženy k tomuto účelu, například vibrátory s hůlkou - pocity jsou podobné, i když o něco hůře přizpůsobené vaší anatomii.

Kroužky na penis:

Kroužky na penis jsou jedním z nezbytných doplňků pro muže. Mají tři hlavní výhody: Díky kroužkům na penis je udržení erekce méně obtížné, erekce je díky nim tvrdší a je snazší zadržet orgasmus. Toho dosahují tím, že umožňují průtok krve do penisu, ale brání jejímu snadnému zpětnému toku. Některé erekční kroužky vibrují, takže si je můžete užívat vy i vaše partnerka, zatímco jiné jsou jen obyčejné, pružné kroužky bez dalších funkcí.

Anální kolíky a masážní pomůcky na prostatu:

Prostata je také známá jako P-bod. Je považována za anatomický ekvivalent bodu G, protože její dotyk je pro mnoho lidí velmi příjemný a může dokonce sama o sobě vyvolat orgasmus. Anální kolíky a maséry prostaty - některé z nich vibrují nebo rotují - poskytují při sexu nebo masturbaci "pocit plnosti", který vede k intenzivnějšímu nebo jinému orgasmu.